PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=161762}

Wyspa Gilligana

Gilligan's Island
6,6 45
ocen
6,6 10 1 45
Wyspa Gilligana
powrót do forum serialu Wyspa Gilligana

Podobno był bardzo popularny...

kmil_pl

Hmm chyba wlasnie czytalem ten sam news. Podobno byl popularny....

ocenił(a) serial na 10
lentylek_2

Hmm gdzie go znajde

użytkownik usunięty
lolop

To kultowy amerykański serial ,pamiętam że w jednym odcinku Alf oglądał go na ogrągło.

Też tu trafiłem przez Alfa

mikolar

chyba wszyscy tu trafiaja przez Alfa:)

cissic

A pamięta ktoś serial animowany "Planeta Gilligana", emitowany przez Polsat w latach 90?

Nightwing_2

Kompletnie nie kojarzę. Warto rzucić okiem?

cissic

Ja słyszałem o tym serialu oglądając "pełną chatę" . Mała Michelle domagała się tego serialu

rychu_gkm

A ja tu trafiłem przez Różowe Lata 70-te.. Chociaż w Alfie też był o tym epizod, z tego co pamietam..
Jest gdzieś w sieci jakiś odcinek tego?

snierzyn

http://www.youtube.com/watch?v=cfR7qxtgCgY
Tylko intro znalazłem..

użytkownik usunięty
snierzyn

Trafiłem przez Różowe Lata 70-te. świetny serial polecam. Wyspa Gilligana można zobaczyć na szczurze.

cissic

Witamy w klubie. :D

cissic

Ja nie :P. Właśnie obejrzałam odc.16., sez.8. serialu "Kości" i tam też wspominają ten tytuł. Czytając pozostałe wypowiedzi, jednak okazuje się, że Amerykanie są dość mocno doń przywiązani, bo w wielu miejscach przewija się wzmianka o nim. Ciekawe, kto wpisze następny namiar i co to będzie ;)

Ja tu trafiłam przez Dr House, wspomniał o serialu w pierwszym sezonie

kmil_pl

A ja trafiłem tu pamiętając że zarówno Al w "Bundych" jak i znany internetowy recenzent Doug Walker nie raz nabijali się z tego programu:).

tc1987

Ja trafiłam przez książkę Cassandry Clare - Miasto Popiołów. Tam też się nabijali z tego serialu.

mastermili

Czyli prawie witaj w klubie bo sens ten sam :).

tc1987

Dziś znów usłyszałem o Gilligan's Island u Jamesa Rolfe :D

kmil_pl

Jeden z najpopularniejszych amerykańskich seriali nieznany kompletnie w Polsce. Podobnie jak ''Diff'rent Strokes''

Pawuloniasty

pamietam bajke planeta Gilligana , nawiązywała do tego serialu, ale pamietam tez jeden odcinek słonecznego patrola, którys z bohaterów miał sen nawiązujacy do tego serialu .

mihle1

https://www.youtube.com/watch?v=7D8E3WdmMkk link do intro z ze słonecznego patrolu :)

kmil_pl

Trafiłem na serial przez asha z martwego zła (serial) ,,chciał przelecieć mary ann z wyspy giligana"

michal055

Raz dali w telewizji czesc z harlem glob trooters chyba w 1992 w maju

kmil_pl

Ja o tym usłyszałam w "Uciekinierze", kiedy Killian rozmawiał przez telefon ;)

kmil_pl

kiedyś na pewno

kmil_pl

Ja o nim słyszłam w 10 odcinku 1 sezonu Strange Days at Blake Holsey High

justnie

Jest flipper nawiazujący do serialu. Grałem w niego za młodu. Teraz identyczny jest dostępny w Warszawie w muzeum fliperów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones