PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=723588}
402
chce zobaczyć
The Goonies 2
powrót do forum filmu The Goonies 2

Ja fabułę widzę tak: Umiera ojciec Mike'a i Branda. Rozwiedziony Mike spóźnia się o jeden dzień na pogrzeb, spotyka się z bratem na posterunku policji - Brand jest teraz miejscowym szeryfem. Spotyka też wszystkich swoich przyjaciół. Małżeństwo "Paszczy" i Stef przeżywa kryzys. Lawrence "Baleron" odczuwa jakiś dziwny związek z Jednookim Willym i przekonuje przyjaciół, że ten wkrótce znów zjawi się w okolicy Goon Docks i potrzebuje pomocy, gdyż źli łowcy przygód ścigają go. Na domiar złego, bracia Fratelli uciekli z więzienia i są na tropie Goonies. "Dzieciaki" znów wyruszają na przygodę, a do towarzystwa dołączają, oprócz Slotha (początkowo bez wiedzy rodziców), także potomkowie głównych bohaterów (prócz dzieciaków Mike'a).

Shiloh

Boje się, że to będzie lipa. Wtedy ten obraz był naprawdę autentyczny. Odkąd zaczęli robić filmy dopracowane komputerowo to mam wrażenie, że jest to sztuczne, odpicowane, lukrowane. Traci to na wiarygodności i przyjemności oglądania. Niewątpliwie jest to jeden z najpiękniejszych filmów mojego życia. I nie chcę by to zniszczono. Może gdyby Peter Jackson stał za sterami to miało by sens.

szelf

Też mam takie obawy, że będzie z tego gniot, jeśli w ogóle powstanie, bo o kontynuacji mówi się od lat. Ja bym widział drugą część jako film animowany i chyba tylko taka forma miała by sens, bo jakoś ciężko mi sobie wyobrazić przygody tych samych nieco już podstarzałych aktorów w kolejnym poszukiwaniu skarbu...

Void

"In a discussion with Collider, Marshall says that “Goonies 2″ doesn’t have a script yet, and that he doesn’t think it’ll be a sequel. The exact quote is: “You want to do a real legitimate movie. It’s not going to be a sequel. In the Amblin spirit of “Goonies,” that’s what has to be.” We’re not entirely sure what that means, but it sounds like he’s talking about something in the vein of “Jurassic World” – a fresh look at an existing franchise without being a reboot or “direct” sequel."

http://www.mtv.com/news/2178989/goonies-sequel-timeline/

Shiloh

Tutaj news : http://film.wp.pl/marne-szanse-na-goonies-2-6022421820351105a

Jak widać nikt nie chcę zaczynać produkcji bez reżysera pierwszej części - Richard'a Donner'a .

Shiloh

Wsunie po Oskarze dla jedego z chlopakow z tej obsady może po latach coś zrobią

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones